...

Ieškoti

UAB EPINERA - minkštųjų ir korpusinių baldų gamintojas

Minkštuosius ir korpusinius miegamuosius baldus gaminame nuo 1997-ųjų metų.

Tai baldai kasdieniam naudojimui, todėl kuriame juos praktiškus ir paprastus.

Gaminių konstrukcijų patikimumą skaičiuojame 10 metų, tačiau mūsų klientai liudija, kad jų įsigyti baldai ištikimai tarnauja namuose dar ilgiau.

Šiuolaikiniai miegamieji baldai turi būti ne tik gražaus dizaino, bet ir atsparūs intensyviam naudojimui. Jie privalo suteikti kokybišką pagrindą geram miegui ir užimti mažai vietos namuose.

Tokios yra mūsų sukurtos miegamosios sofos, minkštieji kampai, foteliai ir tachtos.

Be to, pas mus galite užsisakyti savo pageidaujamų matmenų nestandartinius miegamojo ar svetainės minkštuosius baldus.

Mūsų baldais prekiaujama didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančiose parduotuvėse.

Visus modelius galima pirkti IŠSIMOKĖTINAI.

Įrengimai

Modernūs technologiniai ir laiko patikrinti įrengimai

Baldų gamybai naudojame ne tik tradicines šimtmečių patikrintas, bet ir naujausias techniškas baldinių medžiagų apdorojimo priemones. Neseniai savo cechuose sulaukėme modernaus papildymo. Tai naujausios medienos pjovimo ir briaunų paruošimo mašinos.

Formatinėmis pjovimo staklėmis Robland NZ 3200 – milimetro dešimtosios dalies tikslumu išpjaunamos visos kietosios baldų dalys. Tai gali būti ne tik įprastos įvairių klasių medienos plokštės, bet ir kietasis medžio masyvas.

Labai aukšto tikslumo mašina FELDER G 320, skirta išpjautų plokščių briaunų laminavimui. Medžio briaunos paviršius ypatingai tvirtai padengiamas PVC juosta, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Šia mašina kokybiškai dengia įvairaus storio briaunas, preciziškai apipjauna kraštus, poliruoja.

Back to Top
Produktas buvo pridėtas į jūsų krepšelį