Kokybė ir garantijos

GERAS MIEGAS ANT IŠTISINIO PATIKIMO ČIUŽINIO

Sulankstomi spyruokliniai čiužiniai susilenkia ypač tiksliai, o išskleidus nelieka jokio tarpo. Miegojimui greitai paruošiama erdvė, kuri niekuo nesiskiria nuo ištisinio miegamojo lovos čiužinio. Gaminių kokybę patvirtina Valstybinio visuomenės sveikatos centro higienos sertifikatas.

NEIŠSIGULI ĮDUBOS DĖL SPYRUOKLIŲ IR POROLONO

Miegamųjų čiužinių gamybai naudojamas aukštos kokybės čekų porolonas. Viduje sudėtos Lietuvoje gamintos apvalios „Bonell“ tipo spyruoklės iš ypatingai atsparaus plieno. Tai kieti čiužiniai, kurie greitai išskleidžiami kokybiškam miegui, o sulankstyti tampa kompaktiški ir neišsisėdi įdubos.

ILGAAMŽIS KARKASAS SU UNIKALIU MECHANIZMU

Nešančiosios baldų konstrukcijos gaminamos iš ištisinės plokštės arba natūralaus medžio masyvo. Baldams skirta apkrova paskaičiuojama 170 kg svorio vienam žmogui. Išskleidimui montuojamas unikalus ir laiko patikrintas mechanizmas. Tai reiškia, kad suskleidžiamus minkštuosius miegamojo baldus naudojant kasdien, jie be papildomų sutvirtinimų tarnaus ilgiau nei 10 metų.

NEREIKIA ATITRAUKTI NUO SIENOS IŠSKLEIDŽIANT

Išsilankstymo mechanizmai preciziškai tikslūs, todėl miegamuosius baldus lengvai išskleisti gali net 4 metų vaikai. Integruotas patalynės dėžes turinčiuose baldų modeliuose naudojami gumuoti ratukai. Patalynės stalčiai išsitraukia lengvai, nebraižo grindų paviršiaus, taip pat patogu išvalyti visą grindų plotą po lova.

KIEKVIENAS GAMINYS TOBULINAMAS KASDIEN

Tikime, kad džiaugsmą mūsų pirkėjams suteikia gražūs, patvarūs, patikimi ir praktiški baldai. Rūpinamės visais paminėtais aspektais, todėl savo veikloje įgyvendinome pasaulyje plačiai pripažintas kokybines praktikas. 

Suprantame, kad nepakanka tik kokybiškų gamybinių medžiagų. Renkame atsiliepimus iš savo pirkėjų, vertiname baldų eksploatacijos rodiklius, o profesionalūs konstruktoriai tobulina sudedamąsias dalis. Taip visi mes dalyvaujame nuolatiniame procese, kuris kasdien suteikia naujų idėjų, kad sukurtume dar geresnį galutinį produktą jums.

KOKYBĖS GARANTIJA

Visiems mūsų baldams suteikiama 24 mėn. garantija. Šiam laikotarpiui pasibaigus, baldų taisymo paslaugas teikiame už minimalią kainą.

KOKYBĖS IR GARANTINIO APTARNAVIMO TELEFONAS

+370 615 15 158  epinera@inbox.lt 

Praneškite mums apie jūsų naudojamų mūsų produktų kokybę. Lauksime atsiliepimų, pasiūlymų, pageidavimų. Sužinokite apie garantinio aptarnavimo sąlygas ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.