Klientu atsiliepimai

Pirkom šios firmos minkštą kampą, kasnakt miegam ant jo ir jau keturi jei ne daugiau metai, o jis kaip naujas. Kas mėgsta kietesnius čiužinius, šie baldai kaip tik jums, nes čiužinys ir visa kita tikrai puikios kokybės.

Aldona

Esu pas juos pasigaminus dviems vaikams miegamas lovytes „Mažylė“ maždaug prieš 8-10 metų. Vaikai užaugo, o lovytės tarnauja iki šiol kaip naujos. Gal per tiek laiko apmušalas tik kiek pamurzėjo.

Janina

Naudojuosi šios firmos baldais jau 7 metai, tačiau neturiu jokių nusiskundimų. Miegame su žmona kas naktį ir tikrai nekeisčiau į jokią kitą lovą. Pas mus sofa-lova „Granta“. Čiužiniai puikus.

Jonas

Ką tik įsigijome sofą-lovą Rika (alyvinė Vilniuje). Norim padėkoti už laiku ir kokybiškai atliktą užsakymą :) Netrūko nė vieno varžtelio. Labai panašu į IKEA :) Gal tik ateičiai surinkimo naujokams, tokiems kaip mes, kokios primityvios instrukcijos reiktų. Taip pat didelis AČIŪ Nemuno balduose dirbančiai vadybininkei Vitai. Labai komunikabili ir gerą jumoro jausmą turinti moteris. Jeigu ne ji - tikrai būtume išėję. Bet ji mus "pasičiupo", išsiaiškino ko norim ir pasiūlė puikiausią sprendimą :). Tikiuosi lova tarnaus ilgai:) Dar kartą didelis Ačiū, sėkmės Jums darbuose!

Ieva Maldžiuvienė (Vilnius)

Sveiki kas pirkote is cia baldus ar kazka panasaus..?Ar daiktai kokybiski ir supakuoti buvo kaip nauji..?

Antanas

Sveiki, norim labai padėkoti Nemuno balduose dirbančiai vadybininkei Vytai, tikrai savo srities profesionalė, maloni moteris, patarė, suprojektavo mums baldus pagal mūsų norus ir poreikius, iš kelių gaminamų minkštų kampų padarė vieną mums tinkamą. Gamybai taip pat priekaištų neturime, labai gera kokybė, laiku pagaminta ( dar ir anksčiau). Tai jau antras minkštas kampas kurį gaminamės ir tikrai nenusivylėme. Ačiū.

Raminta

Sveiki,turiu lovą ,miegame kiekvieną dieną jau 4 metai ir pastebėjau ,kad vienoje pusėje jau sulūžusios spyruoklės,gerai kad čiužinys ant viršaus dar uždėtas.

Jolanta

puikus baldai.pries 4 metus pirkau sofa-lova LIEPA.Esu labai patenkinta,jokiu defektu ir trukumu neturi.noriu dabar ir vaikui pirkti TIK EPINEROS minkstus baldus.aciu gamintojams.kas norite gerai ir patogiai miegoti.pirkite.nepasigailesite

elvyra

kainos tai labai dideles,nezinau kiek jie tarnauja,bet paziurejus vaizdzelis ne koks.Kaip kirviu iskapoti,sunkus,neestetiski,jokio grakstumo.

Jokvile

Galėtų kainos prie nuotraukos būti. Atsiliepimai rašo, kad brangios tos tachtos ,bet šiaip neatrodo.

Sigita