Apie Mus

Mūsų įmonė įkurta 1997 metais, specializuojamės minkštų ir korpusinių baldų gamyboje. Mūsų baldai paprasti, praktiški ir patikimi. Esant reikalui savo gaminius pritaikome pagal klientų pageidavimus.  Dauguma gamyboje naudojamų įrengimų - vakarietiški, atitinkantys ES reikalavimus.

  Visi mūsų gaminami produktai miegamosios-sofos, miegamieji-kampai pagaminti intensyviam ir kasdieniam naudojimui, šiuolaikinio dizino. Konstrukcijos skaičiuojamos 10 metų, tačiau jau turime pavyzdžių, kurie dėvimi žymiai ilgiau. Medžiagos atrenkamos tik aukščiauisos kokybės, ir pastoviai tikrinama jų kokybė 

Mūsų įmonė taiko KAIZEN principą.Taip užtikrinama visų gaminių kokybė ir nuolatinis produkto TOBULINIMAS. Šiuo principu naudojasi ir pagal gaminių patikimumą pirmaujanti pasaulyje kompanija TOYOTA. Plačiau apie KAIZEN. Baldų gamybai naudojame medžiagas atitinkančias ES keliamus griežtus kokybės ir ekologinius reikalavimus, ką patvirtina ir higienos sertifikatas išduotas Valstybiniame visuomenės sveikatos centre.

Baldams suteikiame 18 mėn. garantiją, o pasibaigus garantiniam laikui klientus aptarnaujame už minimalią kainą.

Baldus parduodam ir išsimokėjimui, išsimokėjimo laikas iki 2-jų metų.

CITATA iš žurnalo "Baltijos miškai ir mediena" 2007 sausis.

Konstrukcijos patvarios ir patikimos 

„Epineros“ gaminamos lovos – su spyruokli­niais čiužiniais, juose naudojamos „Bonel“ tipo suktos, apvalios spyruoklės. Taip pat – kokybiškas čekų gamybos porolonas. Porolonui gamykla su­teikia 10 metų garantiją. Jis kiek brangesnis, bet kokybė – aukšta. Ilsėtis tokioje lovoje patogu, o čiužiniai – neišsiguli, tarnauja ilgai.

„Per dešimt metų nepasitaikė nei vieno atvejo, kad kas nors ateitų ir pareikštų mums pretenziją, esą jam susigulėjo čiužinys arba sulūžo lova. Sie­kiame gaminti taip, kad tiesiog nebūtų kam lūžti“, – tvirtina A. Ragauskas.

Tai pasakytina ir apie išskleidžiamąjį mecha­nizmą. „Epinera“ vienintelė Lietuvoje gamina svetainės baldus su itin patvariu, patikimai vei­kiančiu, originalios konstrukcijos išskleidžiamuoju mechanizmu.

„Mūsų mechanizmai labai patvarūs, galima išskleidinėti lovą kiekvieną dieną ir tai neatsilieps mechanizmo patikimumui. Išskleistoje lovoje gali miegoti du žmonės, o sulankstyta ji labai kompaktiška, vos 75 cm pločio. Tai ypač aktualu nedideliuose butuose, kur branginamas kiekvienas laisvas metras“, – aiškina Arvydas.

Įmonė daug dėmesio skiria baldų karkasų konstrukcijoms. Samdo profesionalų konstruk­torių, kuris projektuoja ir nuolat tobulina įvairius konstrukcinius mazgus, atsižvelgdamas į baldų eksploatacijos rezultatus.

„Baldus gamina­me tikrai kruopščiai, jie patikimi, patogūs, praktiški. Spyruokli­niai blokai – visuomet lygūs, niekur nėra iš­kilimų ar įdubų, ilsė­tis ant jų labai patogu. Dėl to žmonės vertina mūsų produkciją, nors ji šiek tiek ir brangesnė už importuotus gaminius“, – mūsų žurnalui sakė Aldona Ragauskienė, įmonės baldų gamybos vadovė.

PLAČIAU APIE STRAIPSNĮ: http://www.bmm.lt/index.php?id=11,115,0,0,1,0