Apie Mus

UAB EPINERA – MINKŠTŲJŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ GAMINTOJAS

Minkštuosius ir korpusinius miegamuosius baldus gaminame nuo 1997-ųjų metų. Tai baldai kasdieniam naudojimui, todėl kuriame juos praktiškus ir paprastus. Gaminių konstrukcijų patikimumą skaičiuojame 10 metų, tačiau mūsų klientai liudija, kad jų įsigyti baldai ištikimai tarnauja namuose dar ilgiau.

Šiuolaikiniai miegamieji baldai turi būti ne tik gražaus dizaino, bet ir atsparūs intensyviam naudojimui. Jie privalo suteikti kokybišką pagrindą geram miegui ir užimti mažai vietos namuose. Tokios yra mūsų sukurtos miegamosios sofos, minkštieji kampai, foteliai ir tachtos.

Be to, pas mus galite užsisakyti savo pageidaujamų matmenų nestandartinius miegamojo ar svetainės minkštuosius baldus.

Mūsų baldais prekiaujama didžiuosiuose Lietuvos miestuose esančiose parduotuvėse. Visus modelius galima pirkti išsimokėtinai.

PATIKIMA ĮMONĖ SU SERTIFIKUOTA KOKYBĖS SISTEMA

Meistriškumą užaugina patirtis

Savo technologinę patirtį skaičiuojame dešimtmečiais.

Geros medžiagos padidina vertę

Pasirinkdami medžiagas, vertiname patikimumą ir ilgaamžiškumą.

 

Prekių kokybės garantija

Visiems UAB „EPINERA“ patentuotiems baldams suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.
Šiam laikotarpiui pasibaigus, savo klientams baldų taisymo paslaugas teikiame už minimalią kainą

PATYRUSI TECHNOLOGŲ KOMANDA

ARVYDAS RAGAUSKAS
Direktorius
Komandos vadovas 

„Niekada nesupratau prastos kokybės gaminių, greitai lūžtančių daiktų ir kaip tokius daiktus galima siūlyti įsigyti kitiems. Tikriausiai šis profesinis inžinieriaus konstruktoriaus įsitikinimas ir davė pradžią mūsų įmonei“

VIDMANTAS MILIŪNAS
Gamybos vadovas
Konstruktorius ir dizaineris

„Baldams taikomas 10 metų dėvėjimo resursas, tačiau visada malonu gauti gerų atsiliepimų iš sugrįžtančių klientų, kurie sako, kad mūsų gaminiai patikimai tarnauja penkioliktus metus ir ilgiau“

AURIMAS GUDAITIS
Stalius baldžius
Profesionalus staklininkas 

„Staliaus kelią pradėjau prieš dvidešimt metų, paprastu darbininku. Žingsnis po žingsnio tobulinau savo įgūdžius, kol pagaliau išdrįsau daryti tai, kam reikia meistriškai tikslios akies, įgudusių rankų ir technikos suvaldymo pojūčio“

ALGIRDAS STELMOKAS
Baldų apmušėjas
Sudėtingų modelių išpildytojas 

„Dirbu čia nuo pat įsikūrimo. Kai prisimenu savo pačias pirmąsias baldų apmušimo pastangas, dabar nekyla abejonių, kiek daug duoda nuolatinė praktika. Jaučiu, kad kartais tiesiog laukiu kuo sudėtingesnių užduočių, o gerai atliktą kitų darbą matau vos palietęs baldą“

MODERNŪS TECHNOLOGINIAI IR LAIKO PATIKRINTI TRADICINIAI ĮRENGIMAI

Baldų gamybai naudojame ne tik tradicines šimtmečių patikrintas, bet ir naujausias techniškas baldinių medžiagų apdorojimo priemones. Neseniai savo cechuose sulaukėme modernaus papildymo. Tai naujausios medienos pjovimo ir briaunų paruošimo mašinos.

Formatinėmis pjovimo staklėmis Robland NZ 3200 – milimetro dešimtosios dalies tikslumu išpjaunamos visos kietosios baldų dalys. Tai gali būti ne tik įprastos įvairių klasių medienos plokštės, bet ir kietasis medžio masyvas.

Labai aukšto tikslumo mašina FELDER G 320, skirta išpjautų plokščių briaunų laminavimui. Medžio briaunos paviršius ypatingai tvirtai padengiamas PVC juosta, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Šia mašina kokybiškai dengia įvairaus storio briaunas, preciziškai apipjauna kraštus, poliruoja.